arrow

ПОШУК

Watch Solgar on Youtube Follow Solgar on Twitter Like Solgar on Facebook Follow Solgar on Instagram
shadow

Наше слово про якість

Компанія Solgar при виробництві керується принципом «Наука харчування», випускає свою продукцію у відповідності з високими стандартами. Компанія Solgar при виробництві керується принципом «Наука харчування», випускає свою продукцію у відповідності до високих стандартів. Вимогливість, чудова якість, виробництво за останніми технологіями - все це важливо для Solgar не менш, ніж високоякісні рослинні добавки, вітаміни і мінерали, що містяться в продукції Solgar.

Якість завжди була для Solgar провідним напрямком. Якість перебуває під гарантією, завдяки бездоганним в індустрії харчових добавок установкам комплексного контролю якості. Високоякісна сировина, що поставляється тільки перевіреними кращими постачальниками, при надходженні в лабораторію Solgar, піддається повторному контролю. До тих пір, поки не будуть отримані результати контролю якості, сировина не допускається на виробництво.

Для контролю якості сировини, його чистоти, перед надходженням у серійне виробництво, його піддають повним спектральним, мікробіологічним і хімічним аналізам, при цьому використовується метод високоефективної рідинної хроматографії. При відповідності сировини встановленим критеріям якості воно надходить в подальше виробництво, при виявленні невідповідності якості сировини, воно не пускається у виробництво і повертається назад постачальнику.

Виробництво якісних продуктів вимагає вкладення величезних фінансових і часових ресурсів. Solgar знає, що єдиним шляхом задоволення споживача є якість продукції. Кожен етап, який проходить продукція Solgar, починаючи з вибору сировини і закінчуючи появою готової продукції на вітринах, повинен відповідати золотим стандартам досконалості. В результаті чого виробничий процес Solgar досягає максимально можливої тривалості в 12 тижнів, що є самим тривалим виробничим процесом в індустрії харчових добавок.

Факти, що підтверджують наше слово про якість:

 • Продукція не містить  ГМО (Генетично модифікованих організмів)
 • Стерилізація без використання радіації
 • GMP (Належна виробнича практика). GLP (Належна лабораторна практика)
 • Золота етикетка
 • 100% гарантія інформації, що нанесена на етикетку, навіть на дату закінчення терміну придатності
 • SFP (стандартизовані рослинні екстракти) і FP (не стандартизовані рослинні екстракти) рослинні форми
 • Велика дослідницька база
 • Постійні освітні програми для співробітників аптек, лікарів, і споживачів
 • Постійна участь у конгресах і конференціях
 • Матеріали упаковки, що біологічно розкладаються, також використовується спеціальне темне скло, яке піддається вторинній переробці
 • Лінійка продукції отримала більшість нагород і премій

* Продукція Solgar не є лікарським засобом