arrow

ПОШУК

Watch Solgar on Youtube Follow Solgar on Twitter Like Solgar on Facebook Follow Solgar on Instagram
shadow

Жирні кислоти arrowОлія примули вечірньої 500 мг

Олія примули вечірньої 500 мг
Есенціальна жирна кислота, що надає підтримку при проблемах, пов’язаних з передменструальним синдромом (ПМС) і менопаузою.
Олія примули вечірньої (енотери) – жир, отриманий з насіння рослини ослинника дворічного. Одне з найбагатших природних джерел гамма-ліноленової кислоти (ГЛК), що є омега-6 жирною кислотою з ряду есенціальних жирних кислот (ЕЖК). ЕЖК – основні складові всіх мембран в організмі. Входять до складу всіх тканин, у великій кількості містяться в мозку. ГЛК, що міститься в олії примули вечірньої, в організмі перетворюється на простагландин, який має сильну протизапальну дію. Крім того, вона є важливою складовою клітинної мембрани. Дослідженнями встановлено, що ГЛК має властивість зменшувати роздратування, що викликається екземою. Також вона застосовується при проблемах, пов’язаних з менструацією, тому що сприяє зменшенню болю ПМС (передменструального синдрому) і менструальних спазмів. Також допомагає при симптомах менопаузи. Для збільшення абсорбції ГЛК, олію примули вечірньої рекомендується приймати під час їжі. Рекомендації щодо застосування: вживати дорослим по 1 капсулі 3 рази на добу під час прийому їжі. Форма випуску: 60 рослинних капсул.
Спосіб вживання
дорослим по 2 капсули 3 рази на добу під час прийому їжі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Протипоказання
підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність та період лактації.
Форма випуску
30 та 60 капсул
Рекомендована ціна
60 капсул : 481,03 грн.
Склад
олія примули вечірньої (з насіння) - 500 мг
у т.ч. лінолева кислота - 365 мг
гама-ліноленова кислота - 45 мг

* Продукція Solgar не є лікарським засобом