arrow

ПОШУК

Watch Solgar on Youtube Follow Solgar on Twitter Like Solgar on Facebook Follow Solgar on Instagram
shadow

Золотий стандарт ™ SОLGAR

SOLGAR, вже протягом більш ніж 68 років виробляє якісні біологічно активні добавки з використанням сучасних технологій. Навіть у світлі постійних змін в навколишньому світі ми не втратили значення своєї місії: представляти нашим споживачам продукцію найвищої якості і також інформацію, яка може бути корисною для підтримки оптимального здоров'я. Особлива увага приділяється кожній деталі від виробництва до реалізації, це забезпечує створення, підтримку та постійне вдосконалення золотого стандарту SOLGAR. Більш того, ці стандарти за суворістю перевершують законодавчі.

Продукція обґрунтована науково
SOLGAR придбав популярність у всьому світі, завдяки своїй ефективній, інноваційній продукції, що спирається на науку. Дійсно, для виробництва біологічно активних добавок такого рівня, потрібно використання останніх досягнень науки і вдосконалені знання. А це можливо тільки при вкладенні інвестицій в науково-дослідні розробки. Тому в 1978 році створено Науково-Дослідний Центр SOLGAR (Solgar Nutritional Research Center - SNRC), який займається питаннями нутріцевтики (наука про харчування). Дослідницьку команду з розвитку продукції складають провідні фахівці галузі в біохімії, дієтологи та інші фахівці. Розробки кожної нової продукції готуються в світлі останніх досліджень і з використанням новітніх технологій.

Якість виробництва
Високотехнологічні виробничі підприємства SOLGAR підтримують фармацевтичні стандарти для обладнання, при виробництві, контролі якості та з охорони навколишнього середовища. Стандарти SOLGAR значно перевершують вимоги, що пред'являються до біологічно активних добавок. SOLGAR вважає за необхідне надавати споживачам продукцію найвищої якості. Всіма своїми виробничими, лабораторними та збутовими підприємствами SOLGAR гарантує якість при виробництві та розповсюдженні продукції.

Контроль якості
SOLGAR дотримується найвищих стандартів якості. Продукція на кожному етапі піддається дослідженням в дуже жорсткій системі контролю. Контроль здійснюється, починаючи від стадії сировини до отримання готової продукції. Уся сировина, що надійшла на наше підприємство, піддається численним дослідженням для гарантування кращої якості. У разі невідповідності нашим стандартам, воно повертається постачальнику. У SOLGAR діє власна лабораторія, яка гарантує відповідність кожного виробленого флакону ЗОЛОТОМУ СТАНДАРТУ, з вимогливістю, що рідко спостерігається в даній галузі.

Фільтрація дистильованої води за USP
Компанія SOLGAR здійснила інвестиції в 1 млн. доларів для придбання передової системи очищення води за технологією зворотного осмосу USP. Ця система - краща система фільтрації води. Дана система не передбачена в положеннях належної виробничої практики (GMP), проте, стандарти SOLGAR вимагають використання найкращих з існуючих можливостей.

Система фільтрації повітря HEPA
Все повітря, що циркулює на підприємстві Solgar, проходить через фільтри HEPA і очищується на 99,9% від часточок, які містяться в ньому. Як зразки повітря, так і зразки води регулярно піддаються дослідженням в лабораторії SOLGAR.

Чистота виробництва
Час, що витрачається на очищення обладнання, з моменту початку виробництва SOLGAR, приблизно дорівнює часу, що витрачається на виробництво продукції. Після виготовлення кожної формули знімається і очищується КОЖНА деталь машини. Іноді обладнання для очищення розбирається на сотні деталей і очищення цих деталей, що включає їх зворотну збірку, становить близько 8 годин. Також, перед переміщенням обладнання назад на місце, проводиться очищення стін, підлоги та інших поверхонь. Між циклами виробництва для стерилізації кожної деталі обладнання використовуються натуральні миючі засоби, що відповідають екологічній безпеці. Кожен вид очищення двічі контролюється фахівцями.

Продукція без клейковини
Більшість продукції SOLGAR не містить клейковину.

Таблетки з оболонкою на водній основі
SOLGAR - єдина фірма, яка включила в індустрію натуральну оболонку для таблеток на водній основі, як альтернативу оболонки шелак (форма фармацевтичного покриття). Оболонка на водній основі забезпечує кращу абсорбцію компонентів, що покращує розчинення і розщеплення.

Скляні флакони янтарного кольору
Більшість продуктів SOLGAR фасуються в скляні флакони янтарного кольору, які захищають від тепла, світла і вологи краще, ніж пластмаса. Ця упаковка може бути перероблена в 100% обсязі і до того ж має структуру без запаху, герметична,

Інформація про продукцію
Щоб надати допомогу споживачам, SOLGAR публікує на веб-сайті списки продуктів, їх склад, а також виділяє місце для розміщення статей про останні дослідження в області нутріцевтики. Разом з цим веб-сайт дає можливість отримати інформацію про найближчу до Вас аптеку, де можна придбати продукцію SOLGAR. SOLGAR, розробляє свою продукцію для підтримки здорового способу життя, правильного харчування і фізичних навантажень. SOLGAR замість обіцянки своїм споживачам «рослинних чудес», стимулює Вас до підтримання здорового способу життя. SOLGAR, хоче бути впевненим у наданні користувачам біологічно активних добавок найкращим чином і докладає всіх зусиль для втілення в життя цієї ідеї. Користувачі для отримання відповіді з будь-яких питань про продукцію можуть зв'язатися з нами за безкоштовним довідковим телефоном (0 800 30 19 47) або електронною поштою: info@solgar.ua

Ексклюзивний дистриб'ютор
SOLGAR у всьому світі передає свою продукцію тільки кращим дистриб'юторам. Продукція SOLGAR реалізується через глобальний центр. Це ще один аспект, який гарантує справжність нашої продукції.

Світова популярність
SOLGAR реалізує свою продукцію в 60 країнах світу.

* Продукція Solgar не є лікарським засобом