arrow

ПОШУК

Watch Solgar on Youtube Follow Solgar on Twitter Like Solgar on Facebook Follow Solgar on Instagram
shadow

Багатогранність якості

SOLGAR, ось уже протягом більш ніж 68 років продовжує слідувати золотому стандарту.
SOLGAR пишається своєю видатною командою, що складається з кращих фахівців: дієтологів, лікарів та лабораторних працівників. Кожен член команди спеціалізується в різних галузях дослідження та розвитку. Ці люди займаються відкриттям та виділенням нових харчових речовин, розробкою нових аналітичних методів, формуванням груп для тестування і проведенням випробувань продукції. Наукові дослідження і розробки проводяться на підприємствах, оснащених передовими інноваційними технологіями.

SOLGAR, дослідження та розвиток
Для виробництва ефективних та якісних біологічно активних добавок, а також забезпечення довіри споживачів, необхідні актуальні і постійно оновлюванні наукові знання. Єдиним шляхом реалізації цього є інвестиції в дослідження і розвиток. З цією метою в 1978 році був створений Науково-Дослідний Центр SOLGAR (SOLGAR Nutritional Research Center - SNRC), що займається питаннями нутріцевтики. В даний час основні дослідження SOLGAR ведуться вченими, досвідченими фахівцями галузі на базі цього центру з ліквідністю в 85 мільйонів доларів, що розташовується в Річмонд, Віржінії.

Свіжа продукція SOLGAR в будь-якій точці світу
Особлива увага приділяється якості дистрибуції та її складовим, щоб продукція SOLGAR доставлялася споживачам свіжою. Та особливість, що компанія є одночасно і виробником дозволяє постійно контролювати свіжість продукції. SOLGAR, один з небагатьох в світі, має зв'язок із 5 різними дистриб'юторськими центрами в різних країнах на різних континентах.
Упаковка SOLGAR також відповідає вимогам високих стандартів. Для цього використовуються скляні флакони янтарного або зеленого кольору, що зберігають ефективність поживних речовин і рослин: захист від тепла, світла і вологи. Пластмасові пляшки і штучний пінопласт не використовуються, так як ці матеріали завдають шкоди навколишньому середовищу. Нічого, що використовується при реалізації продукції SOLGAR не заподіює шкоди навколишньому середовищу.

Продукція Solgar тільки в аптеках
Потреби кожної людини індивідуальні. Вибір вітамінів і мінералів, які найбільш задовольняють ці потреби, вимагає спеціальних знань. Тому продукція SOLGAR у всіх куточках світу зустрічає свого споживача тільки через точки продажів, що реалізують лікарські засоби.

В Україні продукція SOLGAR продається тільки в аптеках
Причиною тому є наша довіра фармацевтам, які мають освіту та володіють знаннями з питань вітамінів, мінералів та лікарських рослин. Це забезпечує споживачів поряд з кращою продукцією, найдокладнішими даними про цю продукцію.
Якщо Ви хочете отримати достовірну інформацію, пов'язану з продукцією SOLGAR, і інформацію про біологічно активні добавки, Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями, використавши форму контакту на сторінці Зв'яжіться з нами або зателефонувавши безкоштовної гарячої лінії 0 800 30 19 47.

Показники цілісності якості:
 • Вибір сировини
 • Екологічно чисте виробництво
 • Постійні контрольні дослідження, що проводяться починаючи з сировини і до готової продукції
 • Лабораторії та виробництво, що обладнані передовими технологіями
 • Виробництво по стандартам, які перевершують діючи стандарти належної виробничої практики (GMP) та якісної лабораторної практики (GLP)
 • Науково-дослідницьки розробки, що здійснюються на основі останніх наукових досягнень
 • Відсутність потенційних алергенів, як цукор, крохмаль, молочні продукти
 • Використання рослинних капсул
 • Досвід роботи з 1947 року
 • Поширення в більш ніж 55 країнах
 • Безкоштовна лінія здоров'я, що обслуговується фахівцями і постійно оновлюваний Інтернет-сайт
 • Органічність, ефективність і надійність продукції
 • Турбота про охорону навколишнього середовища

* Продукція Solgar не є лікарським засобом