Наша історія Золотий стандарт Світове виробництво Філософія Solgar Контакти

Якість завжди була для SOLGAR основним напрямком.

Якість гарантована завдяки бездоганним в індустрії харчових добавок установкам комплексного контролю якості.

Високоякісна сировина, що поставляється тільки перевіреними найкращими постачальниками, під час вступу до лабораторії SOLGAR піддається повторному контролю.

Доки не будуть отримані результати контролю якості, сировина не допускається на виробництво.

Для контролю якості сировини та її чистоти, перед надходженням у серійне виробництво, її піддають повним спектральним, мікробіологічним та хімічним аналізам, при цьому використовується метод високоефективної рідинної хромотографії.

При відповідності сировини встановленим критеріям якості сировина надходить у подальше виробництво, при виявленні невідповідності якості сировини, вона не пускається у виробництво та повертається назад.

Виробництво якісних продуктів вимагає вкладення величезних фінансових та часових ресурсів. SOLGAR знає, що єдиним шляхом задоволення споживача є якість продукції.

Кожен етап, який проходить продукція SOLGAR, починаючи з вибору сировини і закінчуючи появою готової продукції на вітринах, має відповідати золотим стандартам досконалості.

У результаті виробничий процес SOLGAR досягає максимально можливу тривалість 12 тижнів, що є найтривалішим виробничим процесом в індустрії харчових добавок.